VIDEO/ E kap gruan duke e tradhtuar duke e ndjekur…me dron

droneNjë burrë dyshonte se gruaja e tij e tradhtonte dhe vendosi ta ndiqte.

Por si mund ta ndiqte pa rënë në sy?

Ai përdori një dron duke e ndjekur gruan nga ajri.

Ai filmoi gjithë rrugëtimin e gruas, deri në momentin që u takua me dashnorin.

“Si mund të shkatërrohet një martesë 18-vjeçare? Mjafton të ndjekësh gruan me dron”, thotë burri i tradhtuar.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ E kap gruan duke e tradhtuar duke e ndjekur…me dron”

  1. tifozi says:

    Jerry springer show.
    Jerry, jerry, jerry.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *