VIDEO/ Miq me Kinën? Mbesa e Trump mahnit kinezët

trumpDonald Trump ka deklaruar se do të rrisë taksat ndaj Kinës në mënyrë që të kthejë prodhuesit amerikanë në vend.

Kjo gjë padyshim ka acaruar udhëheqjen kineze.

Por nëse Trump nuk e plëqejnë kinezët, natyrisht që mbesën e tij po.

Arabella Kushner, vajza e Ivanka Trump dhe Jared Kushner, ka recituar një poezi në gjuhën mandarine duke mahnitur milionë shikues.

Video është publikuar nga e ëma, Ivanka.

Arabella duket se e zotëron në mënyrë perfekte gjuhën e kinezëve.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *