FOTOT/ “Mbretëresha e orgjive!” Rrëfehet 80-vjeçarja që ka bërë seks me 1 mijë meshkuj

Një grua 80-vjeçare e njohur si “Mbretëresha e Orgjive” ka rrëfyer se ka fjetur me mbi 1,000 burra si dhe ka luajtur në disa filma porno.

Shirley Andrews është një prej “super gjysheve të seksit” të cilat mburren me krenari për jetën e tyre seksuale aktive me qindra meshkuj të rinj, disa prej të cilëve nuk kanë as çerekun e moshës së saj.

Edhe pse jeton në një azil për të moshuar, Shirley mburret se ajo bën rregullisht seks me të rinj që janë edhe 18-vjeçarë, teksa pjesën tjetër të kohës e kalon duke punuar me grep apo me shtiza.

E moshuara, e cila jeton në Oroville të Kalifornisë, ka edhe një tattoo përreth thithkës së saj ku shkruhet ‘Gang Bang Queen’ dhe ka nisur karrierën nëpër flima blu përpara shtatë vjetësh.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-116-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-116.jpg","attachment_id":"583397"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-139-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-139.jpg","attachment_id":"583396"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-171-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-171.jpg","attachment_id":"583395"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-190-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-190.jpg","attachment_id":"583394"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-201-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-201.jpg","attachment_id":"583393"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-221-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-221.jpg","attachment_id":"583392"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-224-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-224.jpg","attachment_id":"583391"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-228-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-228.jpg","attachment_id":"583390"}]

4 komente në “FOTOT/ “Mbretëresha e orgjive!” Rrëfehet 80-vjeçarja që ka bërë seks me 1 mijë meshkuj”

 1. Petro says:

  Ej, sinqerisht e keni me kete lajm?

 2. Plaku Xhuxhumaku says:

  Shume Falemnderit per kete lajm dhe sidomos per fotografite e mrekullueshme. Kjo ja dh_itka Bleones.

 3. italiano vero says:

  18 vjecare Seks me 80 vjecare? uau e lejon Perendimi kete? ah Pedofilat e mutit.

 4. tina terri says:

  VERTET JU JENI TE SEMURE PSIQIKE QE POSTONI TE TILLA PISLLEQE . E JENI NE FRIZE FINANCIARE DHE MENDORE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *