FOTOT/ Një qytetar (aspak) i zakonshëm në rrugët e Londrës

Katër muaj më parë ai ishte njeriu më i fuqishëm në Britaninë e Madhe por tanimë është një qytetar i zakonshëm.

David Cameron është fotografuar në Londrën perëndimore suke bërë shoping me bashkëshorten e tij.

Cameron ishte kryeministër deri në 13 korrikun e shkuar, kur dha dorëheqjen pas votimit të Brexit.

Më vonë ai dha dorëheqjen edhe nga Parlamenti duke thënë se nuk do që të jetë pengesë ndaj kryeministres May në rrugën e Brexit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-211-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-211.jpg","attachment_id":"582966"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-207-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-207.jpg","attachment_id":"582967"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-205-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-205.jpg","attachment_id":"582968"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-185-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-185.jpg","attachment_id":"582969"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-157-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-157.jpg","attachment_id":"582970"}]

2 komente në “FOTOT/ Një qytetar (aspak) i zakonshëm në rrugët e Londrës”

  1. Go west says:

    Zoti Berisha, mesoje kete budalla, se nuk marrka vesh nga bota.

  2. Bajoneta says:

    Nderkohe ne Shqiperi nje plak 71 vjecar tallet me 3 milione.Eshte ceshtje inteligjence dhe edukimi e nje kombi.tek ne eshte ZERO.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *