VIDEO/ Fatos Nano rishfaqet në Tiranë krah Taulant Ballës, duke dëgjuar… Ramën

Fatos Nano është rishfaqur në një eveniment në Tiranë.

Ai ka qenë në ceremoninë e inagurimit të hotel “Plaza”.

Nano është filmuar në krah të deputetit socialist Taulant Balla, të cilin e ka pasur bashkëpunëtor gjatë kohës që drejtonte Partinë Socialiste.

Në këtë evniment ka qenë prezent edhe kryeministri Edi Rama, që ka mbajtur edhe një fjalim.

Fatos Nano by PanoramaVideo

REMOTE_ADDR:[]

15 komente në “VIDEO/ Fatos Nano rishfaqet në Tiranë krah Taulant Ballës, duke dëgjuar… Ramën”

 1. freee says:

  lumi fle e hasmi sfle…e sollen greket kte prape.

  1. Adriatik says:

   Hajde o figure o boss hajde se na mbyten turkoshqiptaret!

 2. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


  Bilbilose tinë
  U mek Shqipëria
  Pas teje lavdishëm
  Vinte Historia
  .
  Ngrite zërin tinë
  “Ta marrë vesh Bota”
  Po s’keshe tapinë
  Rrotull vate rrota.
  .
  .
  .
  .
  Po ku ishe
  O Fatos nuri
  Mirëserdhe
  Ç’dreqin të pruri.
  .
  Rrije ku jeshe
  O Tos mavrija
  Pas nuk të vjen
  As shoqëria.
  .
  Kot u mundove
  Nga anë e anës
  Jeshe rehat
  Te prëri Xhoanës.
  .

  1. Grigor says:

   Para disa kohesh po vrisnin mendjen njerezit se kush eshte vajza qe ne Facebook quhej Lolita. E kujt i plasi per Loliten? Dava *****.
   Ketu mor vella ketu. Gopisti kush eshte dhe jo Lolita.
   Talent je per zotin, ne çdo dialekt.
   Nderime.

  2. Jetmir says:

   Ej ç’krijmtari ka trashëguar populli Shqiptar. Besoj se i shkon për shtat një polifoni. Nuk thash se nuk e ke ba vet por ke trashëguar genin e ndonjë Rapsodi. Të lumtë. Nëse do i rradhisnim fajtorët që shkatërruan këtë vënd Fatosi do kishte merita të pakontestueshme.

 3. LORA says:

  Po I ardhka era kerme nano-kurves,,,,,nga froni I rrotes se jarit.

 4. Populli says:

  I paska dale per krahu thonjepaprerit nga Parisi. Nuk ka faj, e ka thirrur per ndihme psikologjike dhe militante kryeRilindasi, se po e ndjen lageshtiren.

 5. fisheku says:

  Perkrahesit Socialiste te PS-se se sotme dhe qytetaret qe e kane perjetuar nuk e duan Fatos Nanon. Do te ishte fatale rikthimi i tij. Le te shkoje tek Ajka e vjeter PD dhe Salen bukeshkalen ose tek e reja me Blushin rrushin.

  1. ..... says:

   O lora fisheku, fatosin e vleresonte amerika, ju e nshraku jeni per te.drequr nje rrangall makine dhe jo nje shtet. O injorant. Po te ishte ky president nuk do kishim as jarin as vishon as llallen as soj e sorollop. Ky do te ishte dhe duhet te jete presidenti yne.

  2. ..... says:

   O lora fisheku, fatosin e vleresonte amerika, ju e nshraku jeni per te.drequr nje rrangall makine dhe jo nje shtet. O injorant. Po te ishte ky president nuk do kishim as jarin as vishon as llallen as soj e sorollop. Ky do te ishte dhe duhet te jete presidenti yne.

 6. Darius says:

  u mlodhen KURVAT.

 7. ts says:

  Kjo ftyr e pa ftyr akoma neper kembet e shqiptareve !!!!!! Vaj medet qe spo na shkuleni nga syt plehra radioaktive vdekje prurese kombi ! Ptuuuuu

 8. Albani says:

  Drogaxhiu qe dehej,drogohej dhe linte nam neper tavernat Greke,natyridht si Grek qe eshte.

 9. tony says:

  Ju mbaruan paret ketij by… qi…

 10. Na bashkoj kenga popullore says:

  mbas Fotaq Nanoistit vjen Saleh Berishoviçi,ky bir bushtret eshte e ama te zezave e ktij vendit qe ja dhuroj pushtetin kriminelit,per mendimin tim Fotaqi e meriton i pari te varet ne litar mbas tij te varet Salehi i treti vjen Like floriri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *