VIDEO/ Momenti dramatik: Snajperi ekzekuton pengmarrësin e vajzës 2-vjeçare

Ky është momenti kur një snajper ekzekuton pengmarrësin e një vajze 2-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në Tulsa të SHBA-së.

Snajperi Jason Laëless qëlloi për vdekje Salvador Reyes, 42 vjeç, me një plumb në kokë.

42-vjeçari ishte në proces divorci me bashkëshorten, por rreth mesnatës kishte shkuar në shtëpinë e saj dhe mori peng vajzën 2-vjeçare.

Ai kishte tre fëmijë me bashkëshorten e vet, por 2-vjeçarja nuk ishte vajza e tij dhe për këtë arsye, ai e ka marrë peng atë, ndërkohë që gruaja dhe fëmijët e tjerë mundën të arratiseshin.

Policia ndërkohë ka pezulluar snajperin që ekzekutoi 42-vjeçarin dhe po heton ngjarjen.

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Momenti dramatik: Snajperi ekzekuton pengmarrësin e vajzës 2-vjeçare”

  1. Fatosi-kosove says:

    Kjo eshte polici,ky eshte shtet,jeta e nje femije ka vlere qindra here me shume se nje kriminel,prandaj na duhet nje i tille ne shqiperi dhe çdo te enjete te pozicionohet para kuvendit dhe posa foltorja te merret peng nga vrasesi (sb) ai te jete ne aksion,ozot kur do vjen ajo dite.

  2. Gent says:

    Si mund ta quani dramatik momentin kur ekzekutohet nje cop plere pasi ka marre peng nje femi dy vjecar. Ky duhet te jete moment i gezueshem pasi iku nje cop m….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *