FOTOT/ Debate mbi gjigandin e lojërave Sony, transmetoi pamjet e një vagine në lojë

Gjigandi i lojërave “Sony” është bërë objekt debati pas një ngjarje që i ndodhi një lojtari.

Teksa po luante lojën “Watch dogs 2”, ai hodhi në erë një femër.

Por teksa ajo rrëzohej në tokë, u shfaqën pamjet deri në detaje të vaginës së saj.

Lojtari e raportoi ngjarjen te Sony, që e bllokoi nga loja “pasi kishte dërguar pamje erotike”.

Por kur ngjarja u sqarua, Sony i kërkoi falje lojtarit britanik dhe deklaroi se do të ndreqë këtë gabim në lojën e saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-237-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-237.jpg","attachment_id":"583783"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-232-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-232.jpg","attachment_id":"583784"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-229-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-229.jpg","attachment_id":"583785"}]

1 komente në “FOTOT/ Debate mbi gjigandin e lojërave Sony, transmetoi pamjet e një vagine në lojë”

  1. Ubs says:

    Ja ku ka arrit absurditeti i njeriut sot: të shfaqesh nje arme shkatërrimtare qe vret njerëz është normale, te shfaqesh burimin e gezimit dhe jetes është skandaloze. He dreq o pune!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *