I paparashikueshëm! Ftesa e çuditshme e Donald Trump për kryeministren britanike

Donald Trump është një tip i pazakontë, dhe për këtë ka dhënë mjaftueshëm arsye.

Por kjo ngjarje do ta përforcojë edhe më shumë këtë bindje.

Ai ka folur me kryeministren britanike Theresa May dhe i ka bërë një ftesë të pazakontë për ta takuar.

Kuptohet, nëse mund të konsiderohet ftesë.

“Nëse të bie rruga për në Amerikë, më njofto”, i ka thënë Trump kryeministres britanke.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-238-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-238.jpg","attachment_id":583809},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-233-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-233.jpg","attachment_id":583810}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *