Rama tall Berishën: Je lulëkuqja e fundit…

Rama-Berisha_1Ish-kryeministri Berisha ka qendruar më shumë se 40 minuta në foltoren e Kuvendit duke bërë akuza nga më të ndryshmet, nga ato drejtuar deputetit Balla e deri te kryeministri Rama.

Berisha ka cituar edhe disa media italiane, por duke shkaktuar të qeshura në Parlament për shkak të italishtes jo të mirë.

Ai është justifikuar duke thënë se e ka mësuar italishten nga televizori dhe nuk ka bërë asnjë orë mësim italishteje.

Kur ka marrë fjalën kryeministri Rama, nuk ka ndenjur dot pa e qesëndisur.

“Sali, ti je lulëkuqja e fundit mbi mur, me italishten tënde të çalë. Nuk mund të qendroj dot pa iu përgjigjur marrëzive të tua që thua çdo të enjte, pasi ditët e tjera askush nuk merret me marrëzitë e tua”, i ka thënë kryeministri Rama deputetit Berisha.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Rama tall Berishën: Je lulëkuqja e fundit…”

  1. Jugu says:

    Po c’tallje more.
    Rama doli te fliste dhe te fortet e Berishes e kthyen mbrapa si te ishte endacak. Dhe drejtuesja e séances ndaloj seancen dhe pasi u kthyen ishte Berisha qe foli dhe jo Ram-KM. Turp o Rame qe te perdorin si lecke.

    1. L leshi says:

      O jugu ne qofte se je nga jugu po te kujtoj se sala ju a q…u robt dhe e futet prape nr shtepi , nga ata mut burrash jeni dhe ju.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *