Tensione në Kuvend, Noka i zë foltoren Ramës

noka127Jane rikthyer tensionet ne Kuvend.

Pas nje debati mes Balles dhe Edi Palokes ka qene radha e kryeministrit Rama per te folur.

Por deputeti Noka ka zene foltoren duke mos levizur prej vendi.

Pavaresisht kerkeses se drejtueses se seances, Noka nuk ka dashur t’ia dije.

Leskaj eshte detyruar te nderprese seancen deri ne qetesimine situates.

Edhe pas rifillimit te seances Noka nuk ka levizur nga foltorja.

Situata vijon te jete e tensionuar teksa gjithe opozita eshte ngritur ne kembe.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Tensione në Kuvend, Noka i zë foltoren Ramës”

 1. Eltoni says:

  obobooooo agjent+spiuni i UDB-SERBE GOMARI I HASIT flamur noka..

 2. LORA says:

  ,,,mul idjoti ,deputet !!!
  ,,,mul idjoti ,protagonist !!!!
  ,,,mul idjoti ,pengmarres I foltores se Kuvendit !!!!!
  Duhet t’a kete nga dashuria e madhe per reformimin e drejtesise,,,,e sidomos nga hapja e negociatave per antaresimin e Shqiperise ne EU !!!!!!

 3. Darvini says:

  He me te lumte PUL NOKA !!! Ja kush eshte geni “autokton” i shqiptarit te vertete , i shqiptarit qe ka “ndertuar” Akropolin dhe tere Greqine e lashte , pellazgu i vertteti , bio , bravo Noçka shembulli qe verteton se njeriu nuk ka mundesi ta kete prejardhjen nga majmuni , se majmuni Noçka nuk eshte konvertuar ne njeri por ka ngelur ne origjinen e tij te majmunizimit . Ps ne fakt ne Albanistan me shume se gjysma e miletit jane e njejta specie si Noçka te tjerat merren me mend …………!!!!!!!!!

 4. Albania says:

  PD kjo parti plehrash ,hajdutesh vazhdon te mbaje peng Shqiperine ,keta kriminele te ndyre qe per interesat e spijunit te UDB Sali kriminelit jane gati ta djegin edhe njehere kete vend.

 5. beki says:

  keni shete dhe nuk keni koke me mbajte ate shtete,ju duhte mos keni problem ne shqipri,ju keni problem jashte sepse keni shqiptare qe jan ne okopime te sllave,duhet ndimuarre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *