Tensione në Kuvend: Berisha ngre deputetët e PD-së në këmbë, për të prishur seancën

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

berishaSituata në seancën e sotme është tensionuar.

Deputetja e PD-së, Albana Vokshi, ka akuzuar ministrin e shëndetësisë Ilir Beqaj dhe ka kërkuar nga ai të japë dorëheqjen.

Por kur Beqaj është ngritur të flasë për të replikuar me Vokshin, Berisha ka ngritur në këmbë gjithë deputetët e PD-së, për të shkuar të foltorja.

Ata kanë penguar Beqajn të flasë, dhe për këtë arsye seanca është ndërprerë për disa minuta.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *