VIDEO/ Aksidenti horror: Autobusi i kalon sipër Audit dhe vret 3 persona

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

ddKy aksident tragjik i ndodhur në Britaninë e Madhe i ka marrë jetën tre personave.

Shoferi i një autobusi sportistësh  i hipi sipër Audit ku ishte një prind me dy djemtë e tij, duke u marrë jetën.

Nuk dihet nëse shoferi i autobusit ishte i dehur apo jo në momentin e përplasjes.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *