VIDEO e Blushit nga Kuvendi: Deliri dhe Saliri zihen se kush do të flasë i pari

ddddDeputeti Ben Blushi ka postuar në faqen e tij në Facebook një video nga momenti i tensionit në Kuvend, mes deputetëve të mazhorancës dhe opozitës.

“Shikoni si zihen Deliri dhe Saliri kush do flasë i pari në Parlament. Duhen hequr të dy që të flasë populli”, shkruan Blushi.

Ish-deputeti socialist ka pak kohë që u largua nga PS-ja bashkë me kolegen Mimoza Hafizi, për të themeluar një lëvizje të re politike, “LIBRA”.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO e Blushit nga Kuvendi: Deliri dhe Saliri zihen se kush do të flasë i pari”

  1. Ikni mor jahu se do falsi ai qe e do populli,Beni i Fevzos………..

  2. Birbo says:

    Deliri/Saliri dhe ky qe filmon Ben b…q..i

  3. Fatosi-kosove says:

    Bllushi si vasil melo,as kuqi as bluji,po çfar?!!!!
    Mjer bllushi per veten qe i eshte mbushur mendja se eshte i vetmi ne rruzullin toksor,mban rripin ne dore duke pritur se njera patjeter do te rrezohet!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *