VIDEO e Blushit nga Kuvendi: Deliri dhe Saliri zihen se kush do të flasë i pari

ddddDeputeti Ben Blushi ka postuar në faqen e tij në Facebook një video nga momenti i tensionit në Kuvend, mes deputetëve të mazhorancës dhe opozitës.

“Shikoni si zihen Deliri dhe Saliri kush do flasë i pari në Parlament. Duhen hequr të dy që të flasë populli”, shkruan Blushi.

Ish-deputeti socialist ka pak kohë që u largua nga PS-ja bashkë me kolegen Mimoza Hafizi, për të themeluar një lëvizje të re politike, “LIBRA”.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO e Blushit nga Kuvendi: Deliri dhe Saliri zihen se kush do të flasë i pari”

  1. Ikni mor jahu se do falsi ai qe e do populli,Beni i Fevzos………..

  2. Birbo says:

    Deliri/Saliri dhe ky qe filmon Ben b…q..i

  3. Fatosi-kosove says:

    Bllushi si vasil melo,as kuqi as bluji,po çfar?!!!!
    Mjer bllushi per veten qe i eshte mbushur mendja se eshte i vetmi ne rruzullin toksor,mban rripin ne dore duke pritur se njera patjeter do te rrezohet!

Lini një Përgjigje te Birbo Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *