VIDEO/ I kërkon shoferit t’i lirojë rrugën, ai i thyen nofullën me një goditje

aaaaKjo video është kapur nga kamerat e sigurisë pranë një pike karburanti.

Një drejtues mjeti i kërkon dy të tjerëve t’i lirojnë rrugën që të mund të kalojë.

Por teksa diskuton me një prej tyre, tjetri e godet befasisht duke e plasur përdhe.

Sipas raportit të policisë ai i ka thyer komplet nofullën me atë goditje.

Pas inspektimit të kamerave të sigurisë policia londineze bëri të mundur arrestimin e agresorit dhe shokut të tij.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ I kërkon shoferit t’i lirojë rrugën, ai i thyen nofullën me një goditje”

  1. Albani says:

    Si qen qe te kafshon nga pas e ka bere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *