VIDEO/ Noka i heq mikrofonin Ramës: Harroje! Këtu flet vetëm Sali Berisha

noka ramaKy është momenti i tensionit mes Ramës dhe Nokës.

Deputeti demokrat nuk lejon kryeministrin të flasë.

Ai i heq mikrofonin duke thënë “Harroje! Këtu flet vetëm Sali Berisha”.

Pas incidentit, Noka u përjashtua nga Parlamenti.

REMOTE_ADDR:[]

32 komente në “VIDEO/ Noka i heq mikrofonin Ramës: Harroje! Këtu flet vetëm Sali Berisha”

 1. Tironci says:

  hahahahhaha ca kamikazi,njeri pa dinitet.

  1. Edkari says:

   Kryeministri dukej si dordoleci

   1. Mbreti says:

    Te dashur Shqiptar,
    Jepeni voten ne qershorin e 2017 es, edhe minimizoni kto kafshe antishqiptar te PD sali serbit Flamur Noko UDBASHIT, me Zhelefine Lul Bashovicit tjeter edhe Edi Paloka Servilit ta shofin parlamentin me dylbi, ktheni PD ne ni parti sa partia e kumbullave, OPOZITA E ARDHME DUET TE JET NI OPOZITE SERIOZE E JO SHPELLAR TE SHITUR TE AGJENTURAT SERBE EDHE GREKE, duke shitur Toka e det si mallin e babes. NDESHKONI KTO ANTINJERZ TE SHQIPERIS QE JAN MET DEMSHEM SE VET SHTAZET( pa dashur te ofendoi shtazet qe jan te mrekullueshem) FQINJ qe na rrethojn ( Serbi-Greqi)!!

   2. Mbreti says:

    Epo juve te Shqiperis, po e votuat edhe njeher PDne , me mir u mbytshit ne Shurre qe te gjithe, shkoni ne Jemen me mir do gjeni se SHqiperia nen PD e aghentures UDBASHE TE AKSIT ANTIKRISHTER, Beograd-Athine-Moske!!

   3. LANDI says:

    Ajo pjesa e dyte e emrit do te te futet aty ku sta merr mendja.
    Prit dhe pak se do ta shikojshe. Po te rrotullohet mire.

  2. Kujtim says:

   MULI GOMARI PSIKOPAT PO KETA TE PD JANE TE GJITH GOMERE KETA NUK DUHET TE Jen ASNJE NE PARLAMENT

  3. Kujtim says:

   MULI GOMARI PSIKOPAT PO KETA TE PD JANE TE GJITH GOMERE KETA NUK DUHET TE Jen ASNJE NE PARLAMENT……,,,,

 2. adi says:

  kot me pyet
  po pse nuk duhet qe km te mbaje rradhen??????

  1. Tony uk says:

   Pse aduqo kush e kishte rradhen????

  2. trojani says:

   Eshte me mire te heshtesh ne ca raste se sa te dalesh dhe besh komente idiote, ose e thene ndyshe “te mbulosh mutin me shure”
   Jeni pa limit ne injorancen tuaj, ti dhe shqupistat e tjere, jo demokratet( po ka mbetur ndonje) e vertete se ata duhet te turperoheshin me keto mostra dhe jo ti mbrojne.
   Ju jeni makthi i ketij kombi qe ju bete peshqesh dhe i jeni qepur si muti pas kepuces.
   me keto menyra nuk keni per te ardhur kur me ne pushtet.
   Jam i bindur , si dhe ju vete qe as 2017 nuk fitoni, dhe ju do ta digjini shqiprin se nuk keni me asgje te humbni, se ne te kundert do veni ne burge.
   Vetem nje gje kesaj rradhe nuk shoetoni dote se hurin ne bythe do tu fusin.

 3. Nul Moka says:

  Me mire te jene kafshet e kopshtit zoologjik ne parlament sesa keta.

  1. Mbreti says:

   Mos i ofendo shtazet, se shtazet jan 100 her met shellshem e metmir se kto te PD!!! E ne pergjithsi Kafshet jan nga vet Natyra te mir se Njerzit, pe PD kan universum Paralel distance!!!

 4. Su says:

  o mami kush ma lepiu gjalpin?? o PDja a jeni ne terezi mo, se sa qesharak jeni bere, pa argumenta, pa sens kritik, qe i lepiheni vetem kapos suprem, na e shpifet fare…dhe si pretendoni qe mund t’iu votojme?! sa me shume skena te tilla histeri kolektive beni, aq me shume i shkojne votat krahut tjeter

 5. kashi says:

  ky spiuni i udb-se ben te fortin
  qene qe leh do mbetesh o noka, sepse te mban prane fundurina me e madhe saliu.

 6. imami Arben says:

  Rames duhet jo vetem tja hiqnin mikrofonin po tja fusnin ne bythe qe ta marra vesh pjese e kujt bande ka qene ne vitet ’90 me pardesyte e bardha te HAJDAREVE ,Arturo WI-se e Hitler Salise!

  1. K,,,QE says:

   O IMOMI ARBUT,,,,,CA KE PI MER PLAK,,,PO NGATERRON PARTDESYN E SALIUT,HAJDARIT,MEKSIT,,,E ME SHOKE ME XHINSET E EDI RAMES,,,,,KU JETON TI PLAKO NE HONE,,,,PO PARDESYT E BARDHA I KESHTE SALIU MER LAL,,,,A TE PJERDHSHA NE MALLIN QE PI TI,,,,,QEKA I SKADUM PLAKO SBOKA EFEKT,,,,,,

 7. kodrasadikitk says:

  Primitivizma ,barbarizma ,grup faqezinjesh etj etj si ka mundesi qe ne parlament te ndodhin gjera te tilla kur dihet se kemi mbete aq pak dhe aq delikate pa ekonomi e pa mireqenje te shoqnise .Noka agresiv le te perjashtohet dhe le te kullohet mire e mire per te kaluaren e mjegulluar e kuptohet te tashmen sepse ndoshta me porosi e pagese po e degradon parlamentin dhe po na e qete faqen e zeze gjithandej….

 8. laveri says:

  E futi emrin ne liste me kete xhest ky copa e mishit

  1. Neutrino says:

   Kur ka qenë më listën e bardhë? Ndoshta të UDB-së

 9. Ekzekutusi says:

  FLAMUR NOKA. ky eshte SPIUNE I DEKLARUAR Publikish i UDB-se, e cila i SIGUROJ “PUNE” DHE MBESHTETJE POLITIKE…jo me kote ky bene Trimin, sepse Shefi i UDB-se per Shqiperine eshte SALI BERISHOVICI….lol

 10. Nga dita ne dite ,keta vetem pik fitojne per zgjedhjet e ardhshme parlamentare !!!!!!!?????????

 11. Jugu says:

  Perderisa po perballet direct me KM do te thote qe eshte I forte dhe I zoti. Dhe jo vetem kaq por pasi seanca ri-filloj ishte Sala qe foli I pari dhe jo Edi qe do te thote qe Muli kishte te drejte, ndryshe do fliste Edi I pari.

  Keta te ri-lindjes jane shume frikacak dhe me sa duket opozita po fillon ta kuptoj dhe po perpiqet te perfitoj nga kjo dobesi apo pazotesi e re-lindjes.

  1. Veriu says:

   Ke te drejte Jugu, keta PeDerat jane me te qut dhe me trima. Lum si PS-ja qe perfiton nga idiotesia dhe injoranca e tyre. Foltorja e Kuvendit eshte vendi ku mund ti servilosesh Sali Berishes per tu ri-bërë Deputet. Nuli eshte fytyra qe perfaqeson denjesisht PD-ne.

 12. maximus says:

  viti 2017,bojkot total kesaj çete kamikaze qe se le vendin te ece perpara, çeta e pd-se, keta hajdute dhe rugeçer te pandreqshem, nuk duan qe shqiperia te ece drejt evropes, sepse e dine qe me vjedhjet dhe shkaterimin qe i kane bere ketij vendi, birucen e kane te sigurte, e perseris, BOJKOT TOTAL- pd-se, se vetem keshtu mund te vihen ligje dhe keta te dalin perpara drejtesise, sepse keta edhe keshtu siç jane ne opozite nuk ka njeri qe ti çoje mbas hekurave, sepse keta nuk lejojne qe te behet reforma ne drejtesi, por vetem duke mos qene ne parlamet , atehere keta do marin denimin e merituar dhe do paguajne per ate qe i kane bere ketij kombi.

 13. genci says:

  ky eshte megjithe kuptim fsahatar horr! Gje e trashe!

 14. Bena says:

  Po si nuk I thoni more ju te pd ketij zagarit me emrin flamur qe cdo te enjte po ju heq edhe ato fare fare pak vlera qe kishit ,se me nuk kini,ose me mire jepjani fjalen se do ta beni deputet se ska kush te lehi prap.

 15. ! ! ! says:

  Ky F.Nokaj eshte vertet me idjoti i shqiptareve ! Si mundet
  te funksionoje parlamenti i nje shteti demokratik keshtu ,
  duke u sjelle si nje gangster ordiner , sivellame i nje
  personi te paguar per te kryer vrasje ?!

 16. Kafshet says:

  Sa mire, cliruat sallen nga ky vemje, servil apo spiun qe i vjen era. Keshtu veproni sepse ata vijne atje vetem per gallate, se tjeter gje nuk dine te bejne. Kur me i mencuri i tyre eshte sali kafsha imagjinoni o popull sa poshte jane te tjeret. Sygjerimi im eshte qe te mos jepen me seancat e parlamentit ne tv. sepse niveli i tyre ne raport me ne eshte zero.

 17. © KENDVESHTRIM TJETER © says:

  Berisha,sot ne Parlament,ishte ne diten e tij me te veshtire, u detyrua te ndersej dy Pitbullet, I pari duke goditur me putra ministrin Beqaj dhe tjetri duke “marre ne rruajtje ” foltoren !

 18. piperka says:

  keni mare shume persiper or muli.nuk jeni ju qe beni ligjin.ligjin e ben shumica.mjere populli shqiptare qe ka kesisoj deputetesh pa pike yndyre.

 19. shqip says:

  jo se kishit dyshime mbi preardhjen e tyre. kur themi shpellare, kemi parasysh njerezit prehistorike. ata thjesht vepronin me instikte se sa me ndergjegje. mirpo edhe ketu do rezervohesha ne nje fare menyre , siç e dime, figurat e para dhe fillimet e te shprehurit ne art, u bene nga shpellaret ne vendet ku jetonin. mirpo ky gdheja, nul moka, s’ka as kulture e as tru. kesisoj eshte nje kafshe ne trajten e njeriut. shihini sjelljet e bindeni lehtesisht se kemi te bejme me nje idiot te lindur. po m.q.s. jemi ne shqiperi, çdo gje mund te ndodhe. mund te qeverisesh nga nje i çmendur, skizofren dhe sadist. mund te kesh ne kryesi grua tmerresisht injorante e pa edukate. po mund te kesh pianece qe flasin birbil kur pine, e behen memece kur jane esell. po rasti i ketij prototipit nulit, eshte unikal. zot ndriçoju arsyen shqiptareve se 2017 po vjen. te kesh akoma flamurin pa shkop ne parlament, eshte vetevrasje per nje komb qe synon te shkoje ne europe. me kete nivel edhe jemeni apo sudani jane me larte.

 20. DRINI says:

  Sali Qeni po ben te pamunderen per te krijuar gjak -derdhje ne Parlament,per ti shpetuar burgut per bemat qe ka bere ,por ora po I troket dhe se shpejti do kemi nji SHqiperi ne gjirin e EUROPES.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *