VIDEO/ Spiuni maqedonas ka filmuar politikanët duke kryer marrëdhënie seksuale

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

skandalNjë njgarje e rëndë ka ndodhur në Maqedoni.

Publikohen video të politikanëve maqedonas duke kryer marëdhënie seksuale.

Marjan Efremov, ish i punësuar në Agjencinë për Zbulim në Maqedoni në vitin 2009, e pastaj edhe mik i afërt i shumë politikanëve dhe biznesmenëve nga Maqedonia, ka incizuar politikanët dhe biznesmenë në banesën e tij luksoze në Halkidiki, raporton gazeta Lajm.

Aty, ai në besim u ka organizuar orgji dhe madje edhe takime me gay, e më pas i ka shantazhuar me ato incizime duke u kërkuar shumë të mëdha parash.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *