VIDEO/ Astrit Patozi vlerëson Gentiana Sulën, por zbulon se vetë “pushteti e ka bezdi këtë punë”

patozi braceDeputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi, duke replikuar në Kuvend me deputetin Erjon Braçe, ka vlerësuar figurën e kandidates për kryetare të Autoritetit Shteëtëror për hapjen e dosjeve, Gentiana Sula, por ka theksuar se integriteti i saj është dëmtuar rënd nga mungesa e vullnetit të shumicës për të parë në mënyrë thelbësore krimet e komunizmit.

Ai theksoi se ka respekt për personalitetin e zonjës Sula, pasi nuk ngjan me femrat e tjera të pushtetit, por vet pushteti e ka bezdi këtë punë.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Astrit Patozi vlerëson Gentiana Sulën, por zbulon se vetë “pushteti e ka bezdi këtë punë””

  1. Adi says:

    Ik ore antishqiptar dhe njeri i degjeneruar.
    Partia Demokratike eshte nje organizate kriminelesh e prodhuar nga sherbimi sekret I UDB ne vitet 1990 me lejen e spiunit boshnjak Ramiz Alia. Krimet dhe masakrat e PD me Sali Berishen dhe psikopatin analfabet e injorant Azem Hajdari jane pa fund ne Shqiperi. Do vij nje dite qe edhe ju te gjithe, ashtu si terroristi Mehmet Shehu dhe skizofreni kepucar Azem Shpend Hajdari do ti lani mire gjynahet qe keni bere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *