FOTOT/ Donald Trump nis krijimin e qeverisë së ardhshme, por gruaja e tij…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Donald Trump do të marrë zyrtarisht detyrën në 20 janar të 2017.

Por ai ka nisur ndërkohë krijimin e qeverisë së ardhshme.

Trump me dy djemtë e tij të mëdhenj, Eric dhe Donald Jr si dhe vajzën Ivanka, janë mbledhur në Kullën Trump për të diskutuar.

Por gruas së tij Melania duket se nuk ja ndjen shumë.

Ajo ka marrë djalin e vogël Barron dhe ka dalë për drekë e shoqëruar nga truprojat.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-244-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-244.jpg","attachment_id":"584153"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-237-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-237.jpg","attachment_id":"584154"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-233-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-233.jpg","attachment_id":"584155"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-212-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-212.jpg","attachment_id":"584156"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-200-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-200.jpg","attachment_id":"584157"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-179-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-179.jpg","attachment_id":"584158"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *