FOTOT/ E neveritshme! 27-vjeçarja burgoset pasi bëri seks me…qenin

Një 27-vjeçare pritet të dënohet me burg pasi bëri seks me qenin e saj.

Jenna Louise Driscoll ishte prej disa javësh objekti gjykimi pasi kishte kryer akte seksuale me qenin e saj.

Ajo pranoi fajin para gjykatës duke thënë se e kishte bërë diçka të tillë nën efektin e kanabisit.

27-vjeçarja nga Brisbane, Australi, është në qeli teksa pritet verdikti final për të.

“Është e neveritshme dhe kundër ligjeve të natyrës”, tha gjykatësi gjatë seancës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-243-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-243.jpg","attachment_id":"584143"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-236-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-236.jpg","attachment_id":"584144"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-232-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-232.jpg","attachment_id":"584145"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-211-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-211.jpg","attachment_id":"584146"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-199-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-199.jpg","attachment_id":"584147"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-178-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-178.jpg","attachment_id":"584148"}]

2 komente në “FOTOT/ E neveritshme! 27-vjeçarja burgoset pasi bëri seks me…qenin”

  1. Peco says:

    Tregojne, se ne nje nga bulevardet e Parisit, nje zonje, e cila ecte se bashku me qenin e saj, i bije te fiket dhe shtrihet ne mes te rruges. Qeni u hodh pernjehere ne veprim duke i hipur siper, me bindjen se zonja ne kete rast kerkonte prej tij te kryente ate veprim per te cilin ai kish kohe qe ish strevitur.

  2. tfgs1 says:

    Pou ine I problima? Une greku bej perhere sex me qenin tim me emrin Sulltan! Ca ka per tu habitur ketu!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *