FOTOT/ I dërgon të dashurit foto nudo, por ai kupton që është me dashnorin falë një detaji

Një vajzë i çoi një foto nudo të dashurit të saj dhe i tha se ishte vetëm në hotel, por një detaj e tradhëtoi.

Në cepin e fotos shihej një valixhe që nuk i përkiste asaj.

Pasi i kërkoi numrin e dhomës, djali bëri verifikimet dhe zbuloi që dhoma ku rrinte e dashura e tij ishte prenotuar nga…shefi i tij.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-240-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-240.jpg","attachment_id":"584115"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-234-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-234.jpg","attachment_id":"584116"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-198-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-198.jpg","attachment_id":"584119"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-230-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-230.jpg","attachment_id":"584117"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-209-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-209.jpg","attachment_id":"584118"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *