FOTOT/ Nëna fotografon vajzën që po vdiste, por ajo që sheh e lë gojëhapur!

Një vajzë 19-vjeçare humbi betejën e saj me një lloj kanceri të mëlçisë dhe nëna e saj mendoi t’i bëjë një foto para lamtumirës së fundit.

Por ajo u habit kur pa foton.

Mbi kokën e vajzës shihej një figurë e ngjashme me një ëngjëll.

Nëna e vajzës thotë se ishte engjëlli i saj mbrojtës, por në rrjet besojnë se është thjesht reflektimi i dritës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-242-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-242.jpg","attachment_id":"584125"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-235-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-235.jpg","attachment_id":"584126"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-231-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-231.jpg","attachment_id":"584127"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-210-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-210.jpg","attachment_id":"584128"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *