FOTOT/ Nga Paloka që i vërsulet Beqajt, tek Berisha që përgjon Ramën e Majkon: Çfarë nuk u pa dje në Kuvend

Seanca e djeshme plenare në Kuvend ka qenë mjaft e tensionuar, sa nuk kanë munguar as grushtat e shtyrjet.

Fyerjet dhe sharrjet pastaj, janë bërë një gjë e zakonshme çdo të enjte.

Më poshtë janë disa nga momentet pikante, që nuk u panë nga seanca e djeshme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-3-1.jpg","attachment_id":584107},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-12.jpg","attachment_id":584114},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-9-1.jpg","attachment_id":584113},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-8-1.jpg","attachment_id":584112},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-7-1.jpg","attachment_id":584111},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-6-1.jpg","attachment_id":584110},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-5-1.jpg","attachment_id":584109},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-4-1.jpg","attachment_id":584108},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-2-1.jpg","attachment_id":584106},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-10-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-10-1.jpg","attachment_id":584105},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/kuvend-1-1.jpg","attachment_id":584104}]

6 komente në “FOTOT/ Nga Paloka që i vërsulet Beqajt, tek Berisha që përgjon Ramën e Majkon: Çfarë nuk u pa dje në Kuvend”

 1. Eltoni says:

  obobobooooo shikoni more sa MESKIN i ndyre mendje e semure tipik SPIUN+AGJENT UDB-je vetem te pergjoje i punon mendja e semure,YYYYYTTTT mbeturine e kombit tone…

  1. Kujtim says:

   O popul Pd eshte ne hall, te ngrihemi te tere ti japim Berishes karigen e humbur ay eshte keq nuk duron dot TA NDIMOIM PD DHE BERISHEN ME 2017 TI JAPIM ATE QE MERITON ketyre banditeve

  2. Kujtim says:

   O popul Pd eshte ne hall, te ngrihemi te tere ti japim Berishes karigen e humbur ay eshte keq nuk duron dot TA NDIMOIM PD DHE BERISHEN ME 2017 TI JAPIM ATE QE MERITON ketyre banditeve . KAFSHERI E PAPARE

 2. ilir says:

  Nje i cmendur te gjithe i cmend……mereni futeni ne cmendi …po gjynah dhe pacientet cfaje kane te cmenden serish nga Sali psikopati…me duket se ska ligj qe e denon, ME DIAGNOZEN QE KA I KA SEMURE TE GJITHE TE PDseDHE PO TENTON TE SHTRIHET TEK TE GJITHE DEPUTETET NE PARLAMENT dhe ja ka aritur tek disa te PSja deri sa u larguan……Syrgjynoseni andej nga ka ardhur dhe lidheni me zinxhira kete kafshe me fytyre njeriu…..

 3. Asi says:

  eshte mesuar BISTURIA te spiunoje te tjeret, e ka ves qysh kur ishte spiun i sigurimit. Shikojeni se si i pergjon Ramen me Majkon.

 4. PTUUUUU,,,, says:

  HAHAHA,,, SI ATO LLAFAZANET E LAGJES QE MEREN ME THASHETHEME DHE NUK U SHPETON ASGJE KUSH HYN DHE KUSH DEL NE LAGJE,,, KY ESHT TAMAM BURR GORE,,,,,PROTOTIP SPIUN I KESHILLIT TE LAGJES NE KOHEN E XHAXHIT,,,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *