FOTOT/ Shkon të rregullojë mjekrën dhe buzët, por përfundon tragjikisht

Një vajzë e re ruse mendonte të rregullonte mjekrën dhe buzët pasi i kishtë shumë të holla.

Por operacioni u kthye në tragjedi për të.

23-vjeçarja Maria D., vdiq në tavolinën e operacionit.

Sipas mjekëve vajza moskovite pati një “kolaps anafilaktik”, ose thënë ndryshe, i pushoi zemra.

Autoritetet kanë nisur ndërkohë një hetim ndaj mjekëve.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-245-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-245.jpg","attachment_id":584173},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-238-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-238.jpg","attachment_id":584174},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-234-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-234.jpg","attachment_id":584175}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *