Përndiqte 20-vjeçaren, arrestohet 42-vjeçari nga Durrësi

arrestimNjë 42-vjeçar është vënë në pranga pasi ka përndjekur një 20-vjeçare.

Ngjarja është shënuar në Durrës, ku S. G ka kallëzuar në polici se Artan Andoni e përndiqte prej tre muajsh.

Sipas kallëzimit Andoni e përndiqte në ambiente publike në mënyrë të vazhdueshme.

Ai është person me precedent penal të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër jetës, pronës, familjes dhe lëndëve narkotike.

Ndaj tij rëndon akuza e përndjekjes.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *