VIDEO që përforcon dyshimet: A është kjo një UFO, dhe pse NASA ndërpreu transmetimin?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

ufoStacioni Ndërkombëtar Hapësinor po transmetonte pamje nga hapësira ditën e djeshme kur një objekt i çuditshëm ndriçues që fluturonte me shpejtësi të madhe kaloi para kamerave.

Kaq mjaftoi që konspiracionistët të shpërthenin me teoritë e tyre.

Por ajo që shtoi më shumë dyshimet ishte veprimi i NASA-s.

Ajo fshiu nga transmetimi momentet kur ishte filmuar “disku fluturues”.

Çfarë po fsheh NASA?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *