FOTOT/ Rikthimi i Fatos Nanos dhe transformimi i Xhoanës

Sa herë që Fatos Nano shfaqet në Tiranë, përbën një kuriozitet për mediat.

Kjo, duke qenë se ai pjesën më të madhe të kohës e kalon jashtë Shqipërisë.

Këtë radhë ai është shfaqur në inagurimin e një hoteli, bashkë me të shoqen.

Ajo që vihet re, është fakti se Xhoana, edhe pse simpatike, ka shtuar ndjeshëm në peshë.

Nano ngjall kuriozitet, pasi ka pak, ose aspak informacion për jetën e tij që prej largimit nga politika.

Ai pjesën më të madhe të kohës e kalon në Vjenë, por nuk dihet me çfarë merret dhe nga i gjen paratë për jetën pa shqetësime dhe luksoze që bën.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-3.jpg","attachment_id":584649},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-1-1.jpg","attachment_id":584647},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-2.jpg","attachment_id":584648},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-3-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-3-3.jpg","attachment_id":584076}]

22 komente në “FOTOT/ Rikthimi i Fatos Nanos dhe transformimi i Xhoanës”

 1. mmoisiu says:

  Mbajeni larg hajdutin dhe bixhozciun e rezikshem ,po nuhat si duket karriken e presidentit qe sja dhuroi krimineli Sali !

 2. Zamo says:

  Nuk keni turp ju gazetaruc. Çfar rrikthimi flisni per kte hajdut ,barbon qe shkatroj ate vend per 15 vjet ,kjo esht Merita e ktij qe ju mi Beni reklam.turp te keni.

 3. Fatos kunfulli says:

  Hoteli i nanos ky??????? Apo i gjoanes?????

 4. alphade says:

  ” mmoisiu-zamo ! Keni shume te drejte ! Ai qe mbolli ne kete vend
  gjithe mbrapeshtite qe ka fjalori eshte pikerisht ,shikojeni mire , a
  nuk i ngjan Sanco Pancos !
  – Ketu prehet Sanco Pancho
  -Si Ai nuk kish pare Mancha ,
  -E kish barkun sa nje kosh ,
  -Edhe mendjen fare bosh !
  Me nje ndryshim te vetem se dy diabolik ,mendjen e kishte vetem per
  te keqia . Binomi Nano- Berisha, apo Berisha – Nano perbejne fatkeqesine
  me te madhe te kombit shqiptar te te gjitha kohrave. Keta dy individe, sino-
  nime te poshtersive ,te vjedhjeve , te dallavereve ,te plackitjeve ,te mafiozlli-
  qeve duke i shtuar bulldogut te Vicidolit edhe si kryekriminel i Shqiperise.
  Ku i gjen parate pyesin komentuesit e mesiperm? Pergjigja eshte shume e
  thjeshte : permes pushtetit qe grabiten, grabiten edhe pasurine e gjithe
  popullit keta dy hajna e mafioze ,prandaj te bashke duhen varur te monu-
  menti i Skenderbeut dhe kjo eshte pak,shume pak per ta !

 5. mirel says:

  Barbunin po e kthen Ramuti. Kerk9n shpetim ne politike
  Loje e ndyre plerash

 6. Dino says:

  Ikja dhe rikthimi i hajduteve.
  Kjo eshte pak a shum kronologjia e historise se shqiperise ne shekuj.

 7. alphade says:

  Lutem botoni komentin tim.FLM

 8. Albani says:

  Po ju rikthye ky derr i poshter politikes ne Shqiperi une do marr kallashin dhe do te dal ne mal,lere qe ky do ta fundose dhe grupin ne te cilin do te inkuadrohet.
  Ne Shqiperi cdo gje eshte e mundur,vend ku te gjithe jane hajdute.

 9. z-amir says:

  p.m. Rama duhet te hape syt mire nga ky bufe, simbas ketij ,ky solli Ramen ne Tiran me thonje te pa prere.

 10. Jak-Boston says:

  Ky Fatos Nano me kujton nj qen te nje farefisi tim ne fshat qe i kishin rene dhembet dhe iu ishin varur te gjitha ngaqe ishte i vjeter dhe kur behesh ndonje dasem apo sebep shfaqesh aty verdalle per ndonje ushqim te bute pa kocka ngaqe skishte dhembe dhe skafshonte dot njeri e linin leshuar dhe simethene plotesonte mozaikun e te pranishmeve me synimin te kampte ndonje cope ushqimi te bute.

 11. xhemi says:

  Tamom cift presidencial…..
  ….. Xhoi prostitute shtylle, kurse Tosi kumarxhi e pijanec, nga ato pijanecet e mihoneve te lagjes.

 12. Spartaku says:

  Perseri na doli perpara ky dallkauk? Fatos Nano ka ardhur ne shqiperi,per te biseduar me Berishen se si do ta shkallmojn me shume kete vend,dhe se si mund ta rrexojne Edi Ramen.

 13. tomsojeri says:

  Bravo Alphade skam cfae shtoj asnje presje per kte derr te neveritshem , mbushur me llumin me te ndyr mekatesh ndaj ktij populli stomakmadh!
  Cfaqje e tij esht turpi shqiptareve ,esht pasqyr e “urtesis”dhe paaftesis se nje populli ,apo me mir aftesis se nje populli te jetoj e nderoj qelbesira..esht kurva qe pranon ne shtratin e saj miq,armiq,mashtrusa,kriminel,gjykates te cdo ngjyre dhe spushon se qeni ne orgazem me sy mbyllur e indiferent ndaj “hamshoreve” qe marin prej saj ate cka duan !
  Nuk besoj se do ket ne ter historin shqiptare figura me te zeza se kjo klas qe udhehoqi kte vend pas renies komunizmit ! Nuk ka komb ne Evrop e Ballkan te ket pjell te till perbindsha aq te urrejtshem e aq te zot te sfidojn popullin e vendin ku linden ……..NUK KA !!!!!!!!!!!

 14. Arber Iliri says:

  Cudi si ben lajm se njeri me ordiner dhe me mekatar se ky nuk ka.Sali Berishen e kemi peshqesh nga ky idiot qe nuk zbatoi ligjin por kerkoi te pregatiste terrenin per vete kur te ikte me vjedhje galopante sic edhe beri deri ne 2005.Ky duhet permendur vetem per llogarine qe duhet te jape para ligjit per korrupsionin e tmershem qe beri.

 15. Poradeci says:

  Po dil o yll, se na ke humbur. Difekti me i madh i Rames ne politike ishte mos dhenia e miratimit per ptesident, dhe tani po e vuan me shume, pasi pelqeve me shume jar merhumin dhe sahan lepiresin e kafsh saliut. Sic duket e ndjen gafen dhe kerkon te te afroje. Besoj se do te bej gjene e duhur. Ti ja vlen.

 16. Poradeci says:

  Po dil o yll, se na ke humbur. Difekti me i madh i Rames ne politike ishte mos dhenia e miratimit per ptesident, dhe tani po e vuan me shume, pasi pelqeve me shume jar merhumin dhe sahan lepiresin e kafsh saliut. Sic duket e ndjen gafen dhe kerkon te te afroje. Besoj se do te bej gjene e duhur. Ti ja vlen. Komentuesit kane mendimin e tyre ndersa ti vazhdo punen tende. Mire thoshte nje mik per ty, politika pa Nanon eshte si futbolli pa mesin.

 17. Poradeci says:

  Po dil o yll, se na ke humbur. Difekti me i madh i Rames ne politike ishte mos dhenia e miratimit per ptesident, dhe tani po e vuan me shume, pasi pelqeve me shume jar merhumin dhe sahan lepiresin e kafsh saliut. Sic duket e ndjen gafen dhe kerkon te te afroje. Besoj se do te bej gjene e duhur. Ti ja vlen. Komentuesit kane mendimin e tyre ndersa ti vazhdo punen tende. Mire thoshte nje mik per ty, politika pa Nanon eshte si futbolli pa mesin.

 18. Poradeci says:

  Po dil o yll, se na ke humbur. Difekti me i madh i Rames ne politike ishte mos dhenia e miratimit per ptesident, dhe tani po e vuan me shume, pasi pelqeve me shume jar merhumin dhe sahan lepiresin e kafsh saliut. Sic duket e ndjen gafen dhe kerkon te te afroje. Besoj se do te bej gjene e duhur. Ti ja vlen. Komentuesit kane mendimin e tyre ndersa ti vazhdo punen tende. Mire thoshte nje mik per ty, politika pa Nanon eshte si futbolli pa mesin.

 19. perkthyesi says:

  Ky Nano eshte ndoshta politikani me i papergjegjshem qe ka patur dhe vazhdon te kete Shqiperia! Ajo qe me ka lene shije shume te hidhur eshte momenti kur u mbyten dhjetra njerez ne det (me 2004), dhe ky ndodhej ne Greqi, duke bere palle. I papergjegjshem, pyetjes se gazetaret per gjemen ne Adriatik, u pergjigj: Pse, ende nuk e dine shqiptaret qe ne Itali shkohet me vize??. Nuk e di, se si mund ti behet reklame kesaj mostre! Tashme ai eshte nje kufome, te cilit i duhet qendruar sa me larg!

 20. Poradeci says:

  Ti perkthyes, shqip po flet, dhe nuk ke nevoje per perkthyes. Ti flet si sali plehu, se vertete mire e ka thene, jashte dilet me vize dhe jo me gomone. Zotrote me nuk ke faj ndaj je gjalle se nuk ke dal jashte me gomone.

 21. sapa says:

  Kush eshte ky Nano ai qe ju premtoj shqiptareve se do ju jepte leket e parimidave para se te zgjidhej kryeminister?popull i trashe!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *