VIDEO/ Italishtja e Berishës? Nuk keni dëgjuar asgjë…

Video e Sali Berishës që flet italisht në sallën e Kuvendit, është bërë virale në internet.

Por, ai nuk e ka për herë të parë që shkakton humor me gjuhët e huaja që flet.

Kjo video tregon disa moment brilante.

 

 

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ Italishtja e Berishës? Nuk keni dëgjuar asgjë…”

 1. Nje njeri qe nuk di gjuhen e tij(ne kete rast shqipen)nuk ka ka se si te dije gjuhen e huaj.
  Ky idiot edhe kur flet shqip duket si analfabet,pa le theksin e anglishtes qe te dhjet se qeshuri,sa per italishte i ka thene edhe Brelusconi i tha mos fol se ngatrron gjinin mashkullore me femnore.
  ja kete idiot kane per Skenderbe shqiptaret e tij qe vdesin per te.

 2. demi says:

  Berusha nuk prerendon veten si italisht foles.
  Sa per anglisht …flet qarte dhe rrjedheshem. Ah …ju …ju doni spitullaqet qe perdridhen …qe jane show dhe bosh …
  Mero ! Po si u katandise keshtu!! Pa nder , pa emer pa kocka…butak I lavires Rama…

 3. freee says:

  Duhet te mbaj i fjalim ne itlaish per vit te ri se na shton jeten.

 4. shvejk says:

  Pavaresisht idiotesise , ky legen vret akoma njerez ne Shqiperi , keshtu qe nuk eshte fare per te qeshur por per te uluritur.

 5. edmond says:

  Berisha flet Frengjisht dhe Anglisht qarte. Ska pretenduar ndonjehere Italishten si gjuhe…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *