FOTOT/ Vdes vajza që tronditi rrjetin: Ja fjalët e fundit të dhimbshme që i tha i ati

Një vajzë e prekur nga një formë e rrallë kanceri preku gjithë rrjetin pasi i ati publikoi historinë e saj.

Ai kërkoi ndihmë për kurimin e Jessica Ëhelan, vogëlushes 4-vjeçare.

72 mijë paund u mblodhën për të pas publikimit të lajmit.

Por megjithë kurimin, sëmundja triumfoi duke i marrë jetën vajzës së vogël.

“S’ka problem, është në rregull të mbyllësh sytë dhe të flesh”, ishin fjalët e të atit përpara se t’i jepte puthjen e lamtumirës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-265-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-265.jpg","attachment_id":"585151"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-258-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-258.jpg","attachment_id":"585152"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-253-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-253.jpg","attachment_id":"585153"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-230-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-230.jpg","attachment_id":"585154"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-216-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-216.jpg","attachment_id":"585155"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-192-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-192.jpg","attachment_id":"585156"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-154-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-154.jpg","attachment_id":"585157"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-131-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-131.jpg","attachment_id":"585158"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-114-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-114.jpg","attachment_id":"585159"}]

2 komente në “FOTOT/ Vdes vajza që tronditi rrjetin: Ja fjalët e fundit të dhimbshme që i tha i ati”

  1. Zigur Qarri says:

    Tmerr…nderkoh shpenzimet ushtarake(investim per vdekjen) kan kaluar çdo kufi,
    ne vend qe te investohet ne shendetsi(investim per jeten)!

  2. Juglindori nga Korça says:

    Dhe thuani qe ka Zot , po deshet …..por edhe ne paste , paska qene i poshter ….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *