VIDEO/ Avioni rrëzohet dhe shpërthen në parking: 4 viktima

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

a1Një avion është rrëzuar dhe ka shpërthyer më pas në një parking në Nevada mbrëmjen e djeshme.

Si pasojë katër persona kanë humbur jetën.

Mes tyre ishte edhe një i sëmurë me zemër që po transportohej për mjekim, raportojnë mediat amerikane.

Ende nuk dihet shkaku i rrëzimit të tij.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *