Zgjedhjet në Kolonjë: Dhunohet me sende të forta djali i kryetares së PS

ddJanë regjistruar edhe incidentet e para në zgjedhjet e pjesshme në Kolonjë. Keshtu, sipas informacioneve, djali i kryetares së PS-së në Barmash është goditur me sende të forta nga disa persona.

Ai është dërguar në spital pasi ka marrë plagë të rënda. Behet fjalë për Gledis Zaçen. Sipas burimeve, ai është goditur nga persona që nuk janë nga Kolonja.

Më heret pati edhe një përplasje mes komisionerit të PD dhe vëzhguesit të PS, çka solli edhe pezullimin e votimit.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Zgjedhjet në Kolonjë: Dhunohet me sende të forta djali i kryetares së PS”

  1. Grigor says:

    Mire qe dhunen e kuptuam, dhe ndoshta e marrim me mend se kush mund te jene shkaktaret, po keta dy kalanderët ne foto, t’i marrim me mend edhe keta se kush janë?
    Hajde redaktor hajde! Se mos e botosh komentin, ore shastimadh! Se del kundra vetevetes pastaj.
    Opo vetem Edi Rama me Ilir Meten te behen bashke, pa nuk duam as pune, as rroga, dhe as buke.
    Se nga me ka humbur ai Gopisti i NSHRAK-ut, dhe na ka lene shurdhër na ka lene. Poezite jane pa zë, por ato të that sikur bubullijnë. Kur i lexon Berisha thote: “Ah veç mos te gjeça se kush je, por po mos te hedh në ere me dinamit, mos me thençin Viçidolas. Shyqyr qe nuk ka punuar Argita ne NSHRAK, se do ta mbronte ajo pastaj.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *