FOTOT/ Gazetari i njohur “fiksohet” pas gjoksit të koleges

Ai është një emër i njohur në Britani por edhe më gjerë, por si çdo mashkull nuk e ka përmbajtur dot veten.

Piers Morgan, gazetar dhe ish-anëtar i jurisë së “X-Factor UK” është kapur nga kamerat teksa shihet me vëmendje gjoksin e koleges së tij Susanna Reid.

Ai e ka përsëritur disa herë këtë gjë, dhe shikuesit natyrisht që kanë bërë humor me të.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-282-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-282.jpg","attachment_id":"585559"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-274-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-274.jpg","attachment_id":"585560"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-269-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-269.jpg","attachment_id":"585561"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-245-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-245.jpg","attachment_id":"585562"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-229-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-229.jpg","attachment_id":"585563"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-204-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-204.jpg","attachment_id":"585564"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *