FOTOT/ Melania Trump refuzon Shtëpinë e Bardhë për “pallatin e florinjtë”: Ja arsyeja

Melania Trump dhe djali i saj Barron nuk do të ndjekin Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë.

Ai do të marrë detyrën në 20 janar, por do të jetojë vetëm në të.

Kështu raportojnë mediat amerikane.

Melania ka refuzuar të shkojë menjëherë në Shtëpinë e Bardhë për shkak të djalit Barron.

Ai është duke studiuar në një shkollë private në Nju Jork dhe ajo nuk ka dëshirë t’ia ndërpresë në mes shkollën.

“Melania është shumë e lidhur me djalin dhe nuk do që t’ia shkatërrojë studimet. Të paktën deri në verë sa të përfundojë shkolla, ata do qendrojnë në Kullën Trump”, tha një burim pranë saj.

Trump ka thënë se është dakord me vendimin dhe do të kalojë fundjavat me familjen e tij në Nju Jork.

Por kjo gjë pritet të shkaktojë pakënaqësira pasi sherbimet sekrete që do të ndjekin presidentin, mund të krijojë shqetësim te fqinjët e Trump.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-206-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-206.jpg","attachment_id":"585584"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-246-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-246.jpg","attachment_id":"585582"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-230-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-230.jpg","attachment_id":"585583"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-166-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-166.jpg","attachment_id":"585585"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-140-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-140.jpg","attachment_id":"585586"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-123-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-123.jpg","attachment_id":"585587"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-100-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-100.jpg","attachment_id":"585588"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-75-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-75.jpg","attachment_id":"585589"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d12-67-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d12-67.jpg","attachment_id":"585590"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d13-51-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d13-51.jpg","attachment_id":"585591"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d14-40-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d14-40.jpg","attachment_id":"585592"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d15-34-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d15-34.jpg","attachment_id":"585593"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-284-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-284.jpg","attachment_id":"585579"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-275-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-275.jpg","attachment_id":"585580"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-270-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-270.jpg","attachment_id":"585581"}]

8 komente në “FOTOT/ Melania Trump refuzon Shtëpinë e Bardhë për “pallatin e florinjtë”: Ja arsyeja”

 1. kozmo says:

  Trump ka thene qe Melanin nuk do ta mbaj gjate ,per arsye se nuk ka besim tek ajo . Ne shtepine e bardhe po shkojne femijet e tjere dhe Melani me djalin e saj qe vuan nga semundja e Autizmit ,po qendron larg .Ky eshte vetem nje justifikim i saj .

 2. Dervish Malluta says:

  Nuk quhet Melania, po Melanija, kjo duhet pase kujdes se Donaldi e kethen prap ne katundin e saje ne Slloveni,
  masandej atje i duhet t´i mjeli lopet.
  Kom vrejte qe Melanija flet nji anglishte tapalle si psh: “I don´t sink (think) so”, apo
  “I sink sat (think that)” Thank (tenk) you etj., pra me nji akcent tipik sllav!

  1. Klevis says:

   That’s called accents and I am pretty sure you have one too.

   1. Melanixha says:

    Eshte e cuditshme, kam vene re qe shqiptaret e veriut dhe Kosoves nuk kane theks sllav kur e flasin anglishten, po pjesa tjeter nga Shqiperia e Mesme dhe e Jugut 99% te rasteve kane nje aksent sllav…

  2. Melanixha says:

   E ka ndryshuar zyrtarisht per t’ja hequr shkronjen “j” sepse krijonte probleme kur ja shqiptonin, i thonin Melanixha hahaha.

   S’besoj se po e ndau ngelet pa lek ajo, askush nuk martohet me bosin pa nje prenup qe i garanton nje perqindje modeste, por qe ne para reale eshte shume. Plus qe nuk do ja falte i biri te atit. Ehu, Melanixha e ka studiuar mire kete muhabet, me mire se Trumpi vete! 🙂

 3. xhemi says:

  Obobobo refuzon Shtepine e Bardhe….
  … ate s’kane per t’a fut ndonjehere aty.
  Eshte ofeze per ameriqonet, t’i perfaqesoje si zonje e pare, nje cop prosti nga lindja, qe s’dinte as amerikonce me fol.
  Ky do jete nje nga kushtet, qe mund t’i kene vene ne fillim (para fushate) Trapit, ato Sektet qe e cuan deri aty.

 4. Ali says:

  O ju shqipo llapazana, injoranta shifni more halet ( hallet) tuaja o rob zoti qe nuk i duheni as dreqit.

 5. Ali says:

  O ju shqipo llapazana, injoranta shifni more halet ( hallet) tuaja o rob zoti qe nuk i duheni as dreqit. Pse nuk e kaloni ju te redaksise ket koment? Nuk esht e vertete qe un e paskam te perseritun kete meszhe. Te pakten mos ja futni kot. Tregojuni ma burra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *