FOTOT/ Shqiptarja Bebe Rexha tërheq vëmendjen me veshjen: Arsyeja, mëse e dukshme

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Bebe Rexha është ndër këngëtaret më në zë të momentit por sigurisht që ajo nuk tërheq vëmendje vetëm me muzikën që bën.

Bebe ka qenë në tapetin e kuq të AMA ku ka tërhequr vëmendjen me dekoltenë e saj.

Ajo kishte një dekolte mjaft të hapur dhe pa gjë poshtë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-279-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-279.jpg","attachment_id":"585521"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-271-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-271.jpg","attachment_id":"585522"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-266-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-266.jpg","attachment_id":"585523"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-242-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-242.jpg","attachment_id":"585524"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-226-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-226.jpg","attachment_id":"585525"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-201-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-201.jpg","attachment_id":"585526"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-162-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-162.jpg","attachment_id":"585527"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-137-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-137.jpg","attachment_id":"585528"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Shqiptarja Bebe Rexha tërheq vëmendjen me veshjen: Arsyeja, mëse e dukshme”

 1. komisari i komandantve says:

  shum “terren kodrinor” duket ke ajo foto ne pishin.
  ky “terren maloro kodrinor” me kujton thenijen legjendare te Dull Komandantit kur na mesonte me mesimet e tij te vyera marksiste leniniste .,:”Tu qepemi kodrave dhe maleve,e ti bejme ato pjellore si edhe fushat”!
  marshallah o Komandant qe mesimet e tua nuk vdesin kurr!
  sado qe te shajm po prap te try kthehemi.
  shikojeni foton e pishines,a nuk te ben qe “te zbatosh mesimet e Dull Luftarakut” dhe te hidhesh ne sulm per te zaptu kodrat dhe malet e ngritura perpjet?! marshallah! gunga dynjaja. te nxjerr mallin e relievit shqiptar. tamam p!dh me karakter kombetar qenka .
  dhe pasi tu qepesh atyre kodrave dhe maleve,te nxjerresh kazmen socjaliste me bisht te gjat dhe ti hyjsh e ti sheshosh e ti pushtojsh e di derrmojsh …
  perfundimi?
  tarracat e mbjella me limona e protokale….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *