Majlinda Bregu u përgjigjet akuzave për “bashkimin” me mazhorancën

majlinda-breguMajlinda Bregu ka reaguar pas akuzave të një portali pranë Zenit, se ajo po i bashkohet mazhorancës.

Portali në fjalë shkruante se Bregu kishte shkuar në mbledhjen ku deputetët kolegë të PD e kishin bojkotuar.

Ja reagimi i Bregut ndaj lajmit në fjalë:

Sapo dola nga Mbledhjet e sotme te Komisionit te Integrimit dhe gjej nje mesazh qe me fton te lexoj portalin Syri. Net.

Syri paska lajmeruar para pak minutash “Majlinda Bregu, braktis opoziten e i bashkohet maxhorances”!!!

Qe Syri te shohe qarte po sqaroj:

Une dhe koleget e mi te opozites, anetare te Komisionit te Integrimit sapo kemi dale nga dy mbledhjet e sotme: nje per buxhetin dhe nje seance degjimore me Ministrin e Drejtesise.

As ka bojkotur njeri Komisionin, as me kane bojkotuar mua, as ka ndonje vendim bojkoti nga PD.

Gjate seances degjimore me Ministrin Manjani, z.Imami dhe z. Bogdani, anetare te opozites ne komision kane munguar per pak kohe pasi ishin ne nje aktivitet tjeter.

Por me pas i jane ribashkuar mbledhjes.

Tani Syri ta ndaje mendjen.

O te rregulloje shikimin, ose le te vazhdoje me paragjykimin!

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Majlinda Bregu u përgjigjet akuzave për “bashkimin” me mazhorancën”

 1. mirel says:

  Ka ardhur ne forme dreqi..me ket poze ja merr dhe Armines

  1. anamaria says:

   Kirurgjia plastike ka avancuar o mirel…
   nga turi prej kali te ben njeri…
   plus qe paraja hedh ujin perpjet…

  2. anamaria says:

   Kirurgjia plastike ka avancuar o mirel…
   nga turi prej kali te ben njeri…
   plus qe paraja hedh ujin perpjet…
   BOTOJENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. i huaji says:

  e drejt deri sa ke te beshe me injorante te races se sales c’fare mund te pret,por e verteta PD nuk duhet te jete kjo qe eshte,ju jeni e ardhmja e PD me bindje e them triumfi i PD eshte veq me njerez te kalibrit te juaj dhe kete e pret qytetari nga ju progres dhe zhvillim intelektual me identitet njerzor dhe kombetare jo me bagla qe keni ne mesin tuaj sot

 3. Respekt per mendimin ndryshe says:

  Majlinda vazhdo rrugen tende se vetem keshtu do ngelesh ne histori per mire. Burrat shqiptare e kane hobi te fyejne dhe ulin femrat shqiptare. Para te huajve rrine si zvaranike!

Lini një Përgjigje te i huaji Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *