Prangosen dy pedagogë në Universitetin e Shkodrës, ryshfet në këmbim të notave

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

universiteti i shkodresDy pedagogë janë arrestuar ditën e sotme në Universitetin e Shkodrës.

Ata janë Roakin Daberdaku dhe Simon Lufi.

Pedagogët dyshohet se kanë marrë para në këmbim të notave.

Gjithashtu është bërë arrestimi edhe i tre studentëve që dyshohet se bashkëpunonin me pedagogët.

Policia ka vënë në pranga edhe një përgjegjës rojesh private.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Prangosen dy pedagogë në Universitetin e Shkodrës, ryshfet në këmbim të notave”

  1. Ballisti says:

    PO ROMEO KURAKUQI ESHTE GJALL? DHE AI E HA SHUME SALLAMIN PAPARA.I PELQEJN ATIJ SI BALLISTEVE QE U PELQENIN PULAT E PJEKURA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *