Sali Berisha trembet nga policia: Do vij radhën tjetër

berisha ballaSali Berisha ka reaguar pas kërkesës së kryetarit të Komisionit Hetimor për CEZ, Taulant Balla, që ai të sillet nga policia për të dëshmuar, pasi i është shmangur këtë komisioni.

Berisha ka thënë se ka munguar tre herë për të dhënë dëshmi, për arsye objektive, por do të dëshmojë seancën e radhës.

“Ju njoftoj se zoti Berisha nuk është paraqitur sot në komisionin ketimor parlamentar për CEZ për arsye objektive, gjë e cila është bërë me dije zyrtarisht në komision nga nënkryetari i këtij komisioni, zoti Arben Ristani.

Zoti Ristani ka njoftuar gjithashtu se zoti Berisha do jetë i pranishëm në mbledhjen e radhës së këtij komisioni.

Cdo deklaratë e bërë nga Taulant Balla është si gjithmonë thjesht një sharlatanizëm i bërë nga një individ i pafytyrë dhe pa identitet”, thuhet në deklaratën e PD.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Sali Berisha trembet nga policia: Do vij radhën tjetër”

 1. Poradeci says:

  Merreni zvarre kete moster se nuk eshte trim jo, por hiqet si i tille, pasi falangat e tij kane vdekur. Ta kuptoj kafsha se shteti po forcohet dhe po funksion, ashtu si ai nuk do qe ta besoj.

  1. Artjon says:

   Shkrimi i Ristanit nje rrugaceri. As rrugacet nuk flasin ndaj njeri tjetrit ne kete menyre. Keta jane deputete te popullit dhe duhet te perfaqesojne me dinjitet figuren e deputetit. TURP per keta rrugecer qe jane futur ne parlament. Balla po kerkon paraqitjen e Berishes ne nje komitet parlamentar. Berisha e ka per detyrim te paraqitet, sipas rregullave dhe ligjeve ne fuqi.

 2. Poradeci says:

  Merreni zvarre kete moster se nuk eshte trim jo, por hiqet si i tille, pasi falangat e tij kane vdekur. Ta kuptoj kafsha se shteti po forcohet dhe po funksion, ashtu si ai nuk do qe ta besoj.

 3. Naim Frasheri says:

  Mos shko po ta majti bytha Malok

 4. ATA votuan mosndeshkimin e tyne says:

  dy here nxoret komentin e poradecit por jo ate timin, pse keshtu TEMA? PUNONI ME TURNE APO DHA URDHER partia

 5. mirel says:

  E kthyen kete kriminel ne dordolec. Njerezia ne vend te mernin drejtesi, tani gajasen me Berishen. Skenar i lezecem per ti shpetuar ndeshkimit popullor. Shajne ndonjehere dhe Arminen..dhe hajt mirupafshim
  Milionat ne xhep, shqiptaret ne hall dhe ata qe iken per faj te tij..mire jane ne varr.

 6. Skenderbeu Frikacak says:

  U trëmb Skenderbeu i SHQUP-it??Pse keshtu??

 7. Une jam i biri sheqeres says:

  Une jam i biri sheqere kurves dhe nuk shkoj.

 8. Bena says:

  Po ky zaberhan e di edhe vet qe ka bere krime dhe prap nuk e qep llapen e ndyre,rraseni brenda sali kriminelin me gjithe cka mbrapa

 9. vaso says:

  Ate librin e lexon Taulanti coo te enjte?Me duket se jo.Pse?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *