SHERRI/ Koke e quan gej. Ronaldo: Gej, por i “krimbur” në para, bastard!

kokeMesfushori spanjoll Koke dhe portugezi Kristiano Ronaldo u panë të konfliktoheshin me njëri-tjetrin gjatë derbit të Madridit.

Futbollisti i Atletikos së Madridit duket se e humbi qetësinë pas golave dhe festimeve të yllit të Real Madridit dhe gjatë pjesës së dytë pati shkëndija mes tyre.

Mediat spanjolle kanë zbuluar se në bisedat pas ndeshjes, Kristiano Ronaldo u tregoi shokëve të ekipit se Koke e kishte quajtur “gej” dhe përgjigja e tij ishte: “Po jam gej, por i ‘krimbur’ në para, bastard!”

Nga bisedat në dhomat e zhveshjes mediat iberike zbulojnë gjithashtu se Ronaldo tha:

“Vetëm mos ta gjej në ndonjë vend në Madrid se do e shikoni çdo i bëj.”

Ndërkohë shokët e skuadrës nuk e lanë pa vazhduar ngacmimin duke e pyetur: “Çfarë do i bësh?”, dhe përgjigja e tij më pas kaloi në batutë: “Asgjë, çfarë mund t’i bëj…”

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “SHERRI/ Koke e quan gej. Ronaldo: Gej, por i “krimbur” në para, bastard!”

  1. Shqiptari i ILIRISE. says:

    Duke pare kete perplasje te Ronaldos me Koke dhe qendrimin aspak ndeshkues te gjyqtarit te takimit,kuptojme akoma me mire tendencen e gjyqtarit turko-gjerman ne ndeshjen e kombetares sone.
    Ky gjyqtar as turk as gjerman,i kompleksuar edhe si gjysem turk edhe si gjysem gjerman per te shkuaren gjermane dhe te tashmen turke antisemitiste,ndeshkoi 2 here ne menyre ekstreme kombetaren shqiptare.
    Ky bastard i kujton shqiptaret inferiore me cifutet sic eshte vete dhe mendoi se do mbyllnin gojen edhe ndaj provokimeve prej kurve te cifuteve.Plera!

  2. Pfff says:

    Yyy cfare i paska thene… te gjithe e dine qe Ronaldo eshte gay, as nuk cudit njeri ky lajm. Edhe Ronaldo vete po e pranon ashiqare tanime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *