SHERRI/ Koke e quan gej. Ronaldo: Gej, por i “krimbur” në para, bastard!

kokeMesfushori spanjoll Koke dhe portugezi Kristiano Ronaldo u panë të konfliktoheshin me njëri-tjetrin gjatë derbit të Madridit.

Futbollisti i Atletikos së Madridit duket se e humbi qetësinë pas golave dhe festimeve të yllit të Real Madridit dhe gjatë pjesës së dytë pati shkëndija mes tyre.

Mediat spanjolle kanë zbuluar se në bisedat pas ndeshjes, Kristiano Ronaldo u tregoi shokëve të ekipit se Koke e kishte quajtur “gej” dhe përgjigja e tij ishte: “Po jam gej, por i ‘krimbur’ në para, bastard!”

Nga bisedat në dhomat e zhveshjes mediat iberike zbulojnë gjithashtu se Ronaldo tha:

“Vetëm mos ta gjej në ndonjë vend në Madrid se do e shikoni çdo i bëj.”

Ndërkohë shokët e skuadrës nuk e lanë pa vazhduar ngacmimin duke e pyetur: “Çfarë do i bësh?”, dhe përgjigja e tij më pas kaloi në batutë: “Asgjë, çfarë mund t’i bëj…”

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...