VIDEO/ Të rinjtë e PD-së qëllojnë me vezë e domate makinën e Ilir Beqajt, pse shkarkoi drejtorin… socialist

Disa të rinj të Partisë Demokratike, kanë pritur sot ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj, ndërsa shkonte në punë.

Ata kanë goditur me vezë dhe domate makinën e tij.

Ndërsa në dorë mbanin pankarta me shprehjen “Suksese në jetë”.

Të rinjtë e PD-së protestojnë pse Beqaj shkarkoi nga detyra drejtorin socialist të spitalit në Tropojë.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Të rinjtë e PD-së qëllojnë me vezë e domate makinën e Ilir Beqajt, pse shkarkoi drejtorin… socialist”

  1. sofia says:

    O Mero, beni nje ndryshim: mos shkruani me te rinjte e pd-se, se ata te rinj kane ikur kane marre boten, se idealet e tyre i mbyti Sali Berisha; ketu kane ngele ca te vjeter si Agron Tufa qe na ben hero kryekriminelin Bashkim Gazidede. Keta te rinj nuk kane asnje nje lloj ideali; keta jane çeta te Sali Berishes qe luftojne te shkretet se mos u hedh ndonje kocke Saliu. Bile jane dhe ca “profesor” universitetesh, te rinj qe i shikoj ndonje here ne televizion dhe sa fillojne e flasin, me duket sikur jane sozi e Saliut. Ketu kane ngele ata te kockave. Pradhaj hiqe ate te rinjte e pd-se se ne kemi nevoje per nje pd. Rama ngeli te qeverise i vetem, por s’eshte faji i tij. Populli i denoi dhe do ti denoje, si po e shohim çdo dite se ne krye te pd po qendrojne ata qe hanin thelat dhe hidhnin kockat. Keshtu qe ajo ngeli parti e kockave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *