Zgjedhjet në Kolonjë, Rama: Faleminderit për besimin. 2101 vota para, urime Ilia Stefo

rama-fushate_1479714980-8812283Kryeministri Edi Rama reagoi për zgjedhjet në Kolonjë dhe fitoren e kandidatit të së majtës, Ilia Sefo.

Rama shkruan se kjo është një fitore mjaft e madhe me 2191 vota para, edhe më e thellë se ajo e vitit 2015.

“Faleminderit Kolonja për besimin e madh.  Urime Ilia Stefos

Superfitore +2101 vota (+727 në 2015) janë një inkurajim e detyrim i madh për ne”, shkruan Rama.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Zgjedhjet në Kolonjë, Rama: Faleminderit për besimin. 2101 vota para, urime Ilia Stefo”

  1. Ilir says:

    Nuk po shofim Lul Hollandezin te kontestoje zgjedhjet. Jemi shume ne merak….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *