FOTOT/ Këngëtarja e famshme britanike që “zhvaste” shtetin, del bllof nga…Facebook

Ajo ishte një këngëtare e njohur në vitet 2000 dhe kulmin e pati në 2003 kur përfaqësoi Britaninë në Eurosong.

Gemma Abbey që u bë e famshme me duon e quajtur “Jemmini” merrte 52 mijë paund ndihmë shoqërore nga shteti britanik.

Ajo paraqitej si një nënë beqare me një vajzë invalide.

Por një foto në FB ku ajo shihet në ditën e dasmës e ka nxjerrë bllof.

Investigatorët pasi kanë zbuluar mashtrimin e saj, e kanë paditur për zhvatje dhe dëshmi të rreme.

Ajo rrezikon gjobë deri në disa vite burg.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-294-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-294.jpg","attachment_id":586009},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-286-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-286.jpg","attachment_id":586010},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-279-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-279.jpg","attachment_id":586011},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-254-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-254.jpg","attachment_id":586012},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-237-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-237.jpg","attachment_id":586013},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-210-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-210.jpg","attachment_id":586014}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *