“Të dhj… mu në kryetar”, Braho kërkon përjashtimin e Nokës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

flamur nokaPas incidenteve të ndodhura sot në Komisionin e Sigurisë Kombëtare ku deputeti Flamur Noka akuzoi dhe fyen kreun e Komisionit, Spartak Braho, ky i fundit ka kërkuar përjashtimin e tij nga Byroja.

Në një letër dërguar kreut të Parlamentit Ilir Meta, Braho e cilëson të papranueshme gjuhën e përdorur nga deputeti demokrat.

Braho shkruan se në zbatim të Rregullores së Kuvendit deputeti Flamur Noka duhet të përjashtohet për 10 ditë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në ““Të dhj… mu në kryetar”, Braho kërkon përjashtimin e Nokës”

  1. lili says:

    Edhe to vdek,edhe prape nuk e leshojne pushtetin!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *