VIDEO/ Guxim apo çmenduri? Vloggeri publikon videon drithëruese

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

guximAi është një vlogger i njohur dhe poston shpesh video të tilla.

I mbiquajtur “8Booth”, ai ka publikuar çmendurinë e radhës.

Është hedhur në një pishinë nga një ndërtesë e lartë.

Shumë e konsiderojnë guximin e tij të tepruar.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *