VIDEO/ Modelja çudit pasagjerët: Zhvishet në mes të trenit

modeljaNjë modele britanike ka lënë gojëhapur pasagjerët në Nju Jork.

Iskra Lawrence ka hequr rrobat duke dalë vetëm me bikini.

Më pas ajo ka mbajtur një fjalim duke ftuar të gjithë të dashurojnë trupin e tyre dhe të mos paragjykojnë të tjerët.

Ajo është duartrokitur nga pasagjerët, megjithëse mund të ketë pasur ndonjë prej tyre që ka dëshiruar që modelja të mos mbante aq “shumë” rroba në trup…

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *