FOTOT/ Çifti në Korçë puthet në mes të rrugës, “eksitohet” i moshuari

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Dashuria mes të rinjve ndonjëherë shkakton  hutim tek moshat më të mëdha, të cilat kanë jetuar në një tjetër sistem dhe janë mësuar me njëlloj kulture e edukate tjetër.

Ndërsa sot thuajse askush prej nesh nuk do të guxonte dhe nuk do ta kishte aq të lehtë të puthte të dashurën apo të dashurin në sytë e gjyshit apo të gjyshes, ky çift i ri, të cilët janë takuar plotë mall e janë puthur mes tyre, kanë harruar se aty pranë ndodhej një burrë i moshuar, të cilit nuk i ka ardhur fare mirë nga ajo që ka parë.

Gjithë skena është zhvilluar në Korçë. Fytyra që ka bërë i moshuari tregon qartë pakënaqësinë e tij, por në të njëjtën kohë nuk mund të frenojmë edhe të rinjtë të shprehin ndjenjat e tyre, shkruan JOQ.

Në fund të fundit, janë dy breza krejt të ndryshëm që kanë ardhur nga mentalitete diverse dhe që praktikisht mund t’ju jepet të drejtë të dyja palëve. Siç e thamë, nuk jemi për të gjykuar në këtë shkrim, por thjeshtë për të treguar një ngjarje interesante dhe një moment që nuk na ndodh ta filmojmë çdo ditë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-312-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-312.jpg","attachment_id":"586721"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-303-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-303.jpg","attachment_id":"586722"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-296-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-296.jpg","attachment_id":"586723"}]
        
        Loading...
        

7 komente në “FOTOT/ Çifti në Korçë puthet në mes të rrugës, “eksitohet” i moshuari”

 1. VK says:

  Lajm i denje per Kabul.

 2. enter"" says:

  Tju vije turp per te tille artikuj.

  Rrace e ndyre gazetaresh.

 3. Shyqyria says:

  Nga franca edhe shqiperia kabul duket!!!!

 4. Mira says:

  sikur po puthen dy burra duket, pike feminiliteti spaska kjo femra

 5. E.F says:

  AJO SHPREHJA ” MENTALITETE DIVERSE” I JEP GJITHE KUPTIMIN ARTIKULLIT.
  CA SPO BOJNE ME MUSH FAQEN E WEB PA LIDHJE PALE ATO TITUJT
  “RRENQETHESE” , “E FRIKSHME” DHE PASTAJ SHEH QE PO FLITET PER NJE SHTEPI TE BRAKTISUR.

 6. Ish fotografi says:

  Renditja e fotografive nuk eshte korrekt.
  Duhet te ishin 1 – 3 – 2

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *