FOTOT/ Fytyra e një alieni? Kjo vajzë pretendon se ka ADN jashtëtokësore

Teoritë për alienët dhe jetën jashtëtokësore sa vijnë e bëhen më të shpeshta.

Por një vajzë nga Melburni në Australi ka një pretendim edhe më të fortë.

22-vjeçarja Lea Kapiteli pretendon se ka ADN jashtëtokësore.

Ajo thotë se është ngjizur nga një alien.

“U vizitova nga një prezencë e huaj, e quajtur Mezreth, kur isha 13 vjeç. Ajo më tregoi se vija nga një botë tjetër dhe kisha origjinë të përzjerë, njerëzore dhe aliene”, tregon Kapiteli.

Por për fatin e saj të keq, askush deri më tani nuk i ka besuar kësaj teorie.

22-vjeçarja thotë se “mund të udhëtojë drejt panetit Mars kur të dojë”.

Të shohim nëse do e bëjë një gjë të tillë…

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-310-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-310.jpg","attachment_id":"586706"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-301-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-301.jpg","attachment_id":"586707"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-294-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-294.jpg","attachment_id":"586708"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-269-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-269.jpg","attachment_id":"586709"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-251-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-251.jpg","attachment_id":"586710"}]

4 komente në “FOTOT/ Fytyra e një alieni? Kjo vajzë pretendon se ka ADN jashtëtokësore”

  1. Korabi says:

    Ej po sa poshte keni rene qe postoni te tilla idiotesi. Pastaj pse shkuat deri ne Australi? Shkoni ne Elbasan te psikiatria dhe do degjoni plot histori te tilla.

  2. the Punisher says:

    Nqs do kishte vetullat e bashkuara dhe kembet me lesh, do ishte gerrke.

  3. vjosani says:

    Malcor, ne gjuhen shqipe egziston edhe nje shkonje qe quhet ç. ke degjuar gje per te? Jo per gje po ke pasaporte shqiptare, hete keqen vellai. Mesoje dhe ate dhe jep provim te marresh klasen e katert fillore. Se pastaj zemerohesh kur te qujane shpellar….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *