FOTOT/ Sfida më e nxehtë vjen nga Las Vegasi!

Sfida e manekinit ka shpërthyer rrjetin.

Megjithëse mund të duket, dhe në fakt është, një budallallëk me brirë, të gjithë po e provojnë.

Këto foto janë shkëputur nga një video e xhiruar në klubin Sapphire në Las Vegas, klubi më i njohur i striptizmit.

Femra striptiste me dollarë në mbathje, meshkuj me qafore e zinxhirë.

Përveçse sjell disa skena të nxehta, videoja tregon edhe një mungesë të madhe dinjiteti të klientëve meshkuj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-311-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-311.jpg","attachment_id":"586713"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-302-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-302.jpg","attachment_id":"586714"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-295-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-295.jpg","attachment_id":"586715"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-270-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-270.jpg","attachment_id":"586716"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-252-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-252.jpg","attachment_id":"586717"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-223-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-223.jpg","attachment_id":"586718"}]

1 komente në “FOTOT/ Sfida më e nxehtë vjen nga Las Vegasi!”

  1. enter"" says:

    Vend I shpifur, popull I shpifur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *