Rama mbetet pa fjalë nga deklaratat e Lulzim Bashës

Rama bashaKryeministri Edi Rama ka mbetur pa koment, nga deklaratat e Lulzim Bashës.

Ky i fundit ka përmendur më në fund humbjen e zgjedhjeve në Bashkinë e Kolonjës, pasi është pyetur nga gazetarët.

Dhe përgjigja e tij e ka lënë pa fjalë Ramën:

Ja çfarë shkruan Rama:

NO COMMENT

Lulëzim Basha: Për Kolonjën mund t’u them vetëm se kushdo që kërkonte një provë tjetër ja ku e ka. Nuk i’u përmbajtën dot nevojës për të shkatërruar procesin zgjedhor përmes blerjes së votës, siç mediat e kanë dëshmuar.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Rama mbetet pa fjalë nga deklaratat e Lulzim Bashës”

 1. Olsi TR says:

  Sipas Lulkes,vetem po te fitoje partia e tij nuk eshte blere vota ne te kundert e vjedhur e blere e shitur e dhjere…………

 2. says:

  Në asnjë shtet opozita s’cënon interesat nacionale për tu dukur.

 3. vali says:

  Si tha ai ” cudia me e madhe 3- dite zgjate, ” nuk eshte ndonje gje e re , ka ardhur koha qe te mos genjehete me se u bene boze duke mos pranuar realitetin , blen nje po jo nje-mije .

 4. Zeri i Popullit says:

  Ketij buratinit ja ka thithur gjithe palcen kurrizore, Sali Berisha. Eshte tej mase i peshtire dhe i urryer ky administratori i SHQUP-it.
  Ndodhi komplet e kunderta, sepse keta barabare nuk lane vend te Kolonjes pa tentuar te blinin vota dhe akuzojne palen tjeter.
  Ptuuuuu rrace e keqe.

 5. Jimi says:

  Po a ka patur ndonjehere palce kurizore ky buratin!? Kjo specie ben pjese ne familjen e butakeve dhe jo te vertebroreve more “Zeri i populolit”

 6. Hosteni says:

  “Njeriu qe qesh”, Lulush Bashuqi, vec ha mut e masturbon me gojen e tij te felliqur!Sikterr! Hajdut, vrases, e mashtrues!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *