VIDEO/ “Virusi” i rrjetit mbërthen dhe Shtëpinë e Bardhë: Ja çfarë ka ndodhur

whNë rrjet është përhapur gjerësisht “virusi” i “Mannequin Challenge”, sfida për të qendruar të palëvizur.

Por ky virus ka përfshirë edhe yjet.

Dje një sërë yjesh të kinemasë, sportit dhe televizionit ishin në një pritje në Shtëpinë e Bardhë.

Ja video që realizuan ata.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *