VIDEO/ Vrasësi me pagesë qëllon 6 herë objektivin, por…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

gunKy është ndoshta vrasësi më i paaftë në histori.

Një brazilian i maskuar ka shkuar të vrasë objektivin e tij.

Megjithëse ishte një metër larg tij dhe e ka qëlluar 6 herë me armë, ai nuk ka mundur ta vrasë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Barra Mansa, Rio de Janeiro.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *